Informācijas tālrunis
+371 29994067

    darbdienās 10-18

     

Par mums

Gintaro mēbeles SIA – viens no lielākajiem un 14 gadu sekmīgi strādājošiem mēbeļu ražotājiem Baltijas valstīs.

UZTICAMĪBA. Rūpnīcā Lietuvā mēs ražojam apmēran 35 000 dažāda veida mēbeles gadā.

UZTICĪBA. Vairāk nekā 300 000 ģimeņu Lietuvā, Latvijā un Igaunijā izmanto mūsu ražotas mēbeles; eksportējam mēbeles uz Baltiju, Skandināvijas valstīm, Krieviju, Apvienotiem Arābu Emirātiem, Kirgizstānu, Uzbekistānu.

KVALITĀTE. Ieviesta iekšējas kvalitātes kontroles sistēma ļauj sniegt pat līdz 24–36 mēn. garantiju.

INOVĀCIJAS. Mēbeles ražojam jaunā un modernā 11 000 m2 platības ražošanas cehā Klaipēdā.

PROFESIONĀLISMS. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 400 mēbeļu rūpniecības profesionāļu.

TUVĀK JUMS. Ar uzņēmuma ražotēm mēbelēm mēs tirgojam 42. salonos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.


Mēs esam šeit, lai padarītu Jūsu māju siltu un mājīgu, lai tā priecinātu un lai Jums vienmēr būtu vēlme atgriezties mājās. Mēs cenšamies, lai atnācot mūsu mēbeļu salonos, Jūs atrastu jaukas mēbeles.

Mēs nepartraukti investējam naudas Pastāvīgi iekārtas atjaunošanā, lai mēs varētu pilnveidot ražošanas tehnoloģijas un saglabāt Jūsu uzticību. Mēs regulāri piedalamies mēbeļu izstādēs, lai piedāvātu Jums visas jaunākās mēbeļu ražotāju tendences.

      

Mēbeles ražojam no augstas kvalitātes izejvielām (piemēram, ,,Tiger’’ veida porolona, kuru ražo uzņēmums, kas piegādā savu produkciju arī uz Zviedrijas koncerna IKEA rūpnīcām), mēbeļu apsitumiem izmantojam izturīgus pret traipiem audumus, gadsimtiem ilgu dabisku un mākslīgu ādu, lai Jums būtu plašā izvēle.

Ieviešot kvalitātes kontroles un ražošanas efektivitātes pārvaldīšanas sistēmu, mēs varam ātrāk un kvalitatīvāk Jums saražot vēlamās mēbeles.

Mums ir  spēcīga dizaineru-projektētāju komanda, kura pastāvīgi atjauno uzņēmuma ražojāmu mīksto mēbeļu modeļus un krāsu kombināciju, bet konsultanti mūsu salonos palīdzēs Jums izvēlēties piemērotākās Jums mēbeles un skaistākus audumus.

Cenšamies, lai mēbeļu cena būtu pieņemama, tāpēc ražojot mēbeles mēs uzmanīgi apspriežam katras materiāla izvēli. Esot starp mēbeļu ražošanas līderiem Lietuvā, cenšamies Jums piegādāt jaunus ražojumus, ņemot vērā ne tikai cenu, bet arī estētiku un augsto kvalitāti.

Gintaro mēbeles  – Jūsu omulīgai mājai!